Nowoczesne zasady odżywiania

nowoczesne-zasady-odzywiania

nowoczesne-zasady-odzywiania28 września
Nic nie zmienia mnie tak bardzo, jak dbanie o to, co mam na swoim talerzu! WEGANIZM to mądry i heroiczny czyn oraz prawdziwy powód do dumy i dobrego samopoczucia. To jedna z najcudowniejszych rzeczy, jakie mogą się nam przytrafić.

Jeśli szukasz sposobu na poprawienie zdrowia, wyników sportowych.., przeczytaj tą książkę natychmiast. Nareszcie powstał ważny naukowy przewodnik na temat tego, jak dużo białka potrzebujemy i gdzie powinniśmy go szukać. Skutki tych odkryć są doniosłe. -John Allen Mollenhauer, założyciel; MyTrainer.com i NutrientRich.com

Wiele książek o odżywianiu i zdrowiu zawiera sprzeczne zalecenia, lecz wszystkie łączy jedno-chęć sprzedania czegoś. Jedyną pobudką dr.Campbella jest natomiast chęć przekazania prawdy. Ten profesor Uniwersytetu Cornella jest Einsteinem żywienia. „Nowoczesne zasaday odżywiania” oparte są na poważnych badaniach naukowych, a nie spekulacjach związanych z dietą strefową, Atkinsem, Sugar Buster czy innymi popularnymi dietami cud. DrCampbell wykłada historię swoich badań w przystępny i wciągający sposób. Przeczytaj tę książkę, a przekonasz się o tym. -Jeff Nelson, przewodniczący VegSource.com -najczęściej odwiedzana na świecie strona www o jedzeniu.

Każdy kto przejmuje się epidemią otyłości, stanem własnego zdrowia i zgubnym wpływem zachodniej diety na społeczeństwo i środowisko, powinien sięgnąć po tę książkę -znajdzie tam mądre i praktyczne wskazówki. -Robert Goodland, główny doradca ds.środowiska w The World Bamk Group (1978-2001)

DrCampbell jest gigantem w swojej dziedzinie, na którym opierają się wszyscy specjaliści od żywienia. To jedna z najważniejszych książek o odżywianiu, jakie kiedykolwiek powstały -przeczytanie jej może uratować ci życie. -Dean Ornish, lekarz i profesor medycyny klinicznej na Uniwersytecie Kalifornijskim, założyciel Instytutu Badań z Zakresu Medycyny Prewencyjnej.

NOWOCZESNE ZASADY ODŻYWIANIA to opis rewolucyjnego badania, które pozwoliło uzyskać odpowiedzi na pytania nurtujące lekarzy, naukowców i czytelników zainteresowanych zdrowiem. Książka, oparta na wieloletnim, starannym, dociekliwym badaniu, prezentuje zaskakujące odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące żywienia. Co tak naprawdę powoduje raka? Jak możemy wydłużyć nasze życie? Co zatrzyma epidemię otyłości? „Nowoczesne Zasady Odżywiania” szybko i sprawnie rozprawiają się z dietami cud, opierając się na rzetelnych i przekonujących dowodach. Książka została napisana zrozumiałym i pięknym językiem przez człowieka, który jest jednym z najbardziej szanowanych na świecie autorytetów w dziedzinie żywienia. -Neal Barnard, przewodniczący Komitetu Lekarzy na rzecz Medycyny Odpowiedzialnej

I miejsce w kat. OPEN

10592722_777414358967272_3349227941997779405_n

10592722_777414358967272_3349227941997779405_n16 września
GRATULACJE dla Trenera Andrzeja, który w miniony weekend znakomicie zaprezentował się w turnieju organizowanym na szczawieńskich kortach tenisowych, zajmując I miejsce w najbardziej prestiżowej kat. OPEN tego turnieju !!!